اخبار روز

وضعیت هواشناسی امروز

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از اقتصاد۲۴ امروز در برخی مناطق واقع در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز غربی، و دوشنبه در برخی مناطق شمال غرب و برخی مناطق استان‌های زنجان، قزوین، البرز و ارتفاعات تهران رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

سه شنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی غرب سواحل دریای خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و استان‌های ساحلی دریای خزر و دامنه‌ها و ارتفاعات البرز افزایش ابر رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

یکشنبه در شمال غرب و غرب دوشنبه در غرب بخش‌هایی از شمال غرب و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز سه شنبه در غرب جنوب غرب و بخش‌هایی از مرکز کشور و چهارشنبه در استان‌های واقع در دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی بخش‌هایی از مرکز خراسان جنوبی و شرق سمنان در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود.

گفتنی است در سه روز آینده در شمال شرق و شرق کشور دما بین ۸ تا ۱۲ درجه افزایش می‌یابد از بعد از ظهر دوشنبه تا بعد از ظهر سه شنبه دریای خزر و از بعد از ظهر دوشنبه تا صبح چهارشنبه شمال خلیج فارس مواج خواهد بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا