اخبار روز

بسیج سازندگی؛ ققنوس سر برآورده از جهادسازندگی

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهادکشاورزی، سیدمحمد آقامیری سرپرست وزارت جهادکشاورزی در پیامی فرا رسیدن روز بسیج سازندگی را به آحاد ملت ایران و جهادگران عرصه سازندگی تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
بسیج سازندگی مولود مبارک جهادسازندگی است. در اردیبهشت سال 1379 رهبر فرزانه انقلاب در اقدامی هوشمندانه فرمان تاسیس بسیج‌ سازندگی را صادر فرمودند تا روح جهادسازندگی در کالبد بسیج سازندگی تبلور یافته و ضربان خوش آهنگ آبادانی در قلب بسیج مردمی تپیدن آغاز کند. این امر رهبری تداعی‌ کننده فرمان تاریخی بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در تأسیس جهاد سازندگی بود که فرمود: «در مشکلات به مردم متوسل شوید.»

بیشتر بخوانید
سردار سلامی: «بسیج سازندگی» تبلور جوهره حرکت جوانان انقلاب است

سازندگی قبایی شد بر قامت بسیج، یعنی زین پس آحاد جامعه در راه آبادانی و سازندگی کشور پای در رکاب تلاش نهند و کمر خدمت ببندند.
بسیج سازندگی، ققنوس سربرآورده از جهاد سازندگی است؛ از این رو اینجانب، خود و همکارانم را در وزارت جهادکشاورزی، مخاطب این پیام دانسته و ضمن عرض تبریک به همه عزیزان‌، درخواست دارم خدمت صادقانه و تلاش خستگی‌ناپذیر را برای ایرانی آبادتر به کار گیرند.
در پایان فرا رسیدن این روز را محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، بسیجیان دریا‌دل و همه جهادگران عرصه تلاش و سازندگی تبریک عرض می‌نمایم.

سید محمد آقامیری
سرپرست وزارت جهادکشاورزی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا