خودرو

انفجار قیمتی در بازار خودرو

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از اقتصاد 100 بررسی قیمت‌ها در بازار خودروهای خارجی و در میان مدل‌های ب‌ام‌و، نشان می‌دهد که این خودروها افزایش ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی را در روز معاملاتی گذشته تجربه کرده‌اند.

گزارش‌های میدانی حاکی از آن است که ب‌ام‌و X۱ ۲۵ مدل ۲۰۱۷ در ۲۴ ساعت گذشته، افزایش ۱۰۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و به این ترتیب ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. این خودرو از ابتدای خردادماه، ریزش ۸۰۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده است.

ب‌ام‌و X۴ ۲۸ مدل ۲۰۱۷ نیز در حال حاضر در بازار ۱۱ میلیارد تومان است. قیمت این خودرو از ابتدای خردادماه یک میلیارد و ۵۰۰ تومان ریخته است.

وبگردی
خرید دولتی پاژن مدل 90 قیمت کارشناسی: 250/000/000 تومان

با صندوق زیتون پرسود و پربازده باش و ریسک سرمایه‌گذاری رو به حداقل برسون!

✅دیگه وقتشه معلم شی، دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی سفیر

دریافت 300 دلار پاداش با ثبت نام در کپیتال اکستند – آنلاین معامله کنید

فروش دولتی تویوتا هایلوکس مدل 2003 قیمت کارشناسی: 310/000/000 تومان

اما ب‌ام‌و سری ۵ سدان ۵۳۰i مدل ۲۰۱۸ در بازار به ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ تومان رسیده است. قیمت این خودرو در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۰ میلیون تومان گران شده است. این در شرایطی است که این خودرو از ابتدای خردادماه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.

ب ام و سری ۷ ۷۳۰li مدل ۲۰۱۸ نیز در بازار به ۲۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است. قیمت این خودرو در طول ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۵۰۰ میلیون تومانی روبه‌رو شده است. قیمت این خودرو از ابتدای خردادماه امسال هم ۴ میلیارد تومان ریخته است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا