اخبار روز

آغاز فروش فوق‌العاده خودروهای یک شرکت

به گزارش اقتصاد آزاد به نقل از ایبِنا، شرکت کرمان موتور از آغاز فروش ویژه محصولات این شرکت از ۱۱ ازدیبهشت در سراسر کشور خبر داد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی کرمان موتور قرار است ماهانه ۱۰ هزار خودرو از این شرکت در بازار عرضه شود و هدف‌گذاری این شرکت در سال ۱۴۰۲ عرضه ۱۰۰ هزار دستگاه از انواع خودرو‌های این شرکت به بازار خودرو است.

به گفته سامان فیروزی؛ مدیر عامل شرکت کرمان موتور: فرصت تکمیل وجه واجدین شرایط پذیرفته شده در سامانه یکپارچه خودرو در ۱۰ اردیبهشت به پایان می‌رسد و در راستای سیاست‌های وزات صمت مبنی بر تنظیم بازار و در چارچوب ضوابط شورای رقابت طرح فروش کرمان موتور شامل عرضه مازاد خودرو‌های سامانه یکپارچه که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه آن‌ها اقدام نکرده بودند از سوی این شرکت آغاز می‌شود.

در این طرح تمامی محصولات کرمان موتور شامل خودرو‌های جی ۴، اس ۳، اس ۵ و جی ۷ و خودروی پیکاپ تی ۸ براساس قیمت‌های مصوب کارخانه به فروش می‌رسد.

از نظر مدیر عامل شرکت کرمان موتور، با تداوم عرضه محصولات شرکت کرمان موتور به صورت منظم و گسترده، آرامش بازار تضمین و رضایت مصرف کنندگان واقعی و متقاضی خودرو تأمین خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا